Co je to gothic ?

9. července 2008 v 20:21 |  Gothic
Co je to vlastně Gothic ? Tak jako si můžete přečíst na spoustě stránkách i zde se dozvíte v podstatě to samé.
Gothic je druh přesvědčení lidí odlišit se od společnosti, být někým jiným, uvažovat jinak. Hledat krásu v na první pohled strašných věcech jako je smrt, temnota, utrpení a tvořit krásné umění, které z těchto předmětů vzejde.

Ne goth není žádná sekta, goth je především pohled na svět. Lidé ,kteří jsou goth často chodí na hřbitovy, protože je to inspiruje, uklidnuje, nosí černé oblečení a vůbec snaží se přiblížit svému přesvědčení. .Lidé tento styl (způsob
života) většinou neuznávají a pokud potkají někoho, kdo vypadá jako Goth napadají je myšlenky o satanistech atp. Jistě nutno podotknout, že goth má k tomu vcelku blízko, temnota a smrt to jsou samozřejmě témata satanismu. goth je však krásný právě v tom, že je tak jedinečně originální. Hledat krásu a tvořit umění v něčem, kde ostatní vidí jen zkaženost a smrt, to je věc, kterou nedokáže každý člověk pochopit, ovšem tito lidé se za to nestydí, žijí si ve svém tichém, geniálním temném světě, který je spojuje nebo i rozděluje, i proto je goth tak jedinečný. Rozhodně totiž nejde o záležitost mainstreamu, kde každý žije podle "právě" uznávaného stylu života. Rozhodně totiž neplatí, že pokud nosíte černé oblečení a make-up jste goth, je především nutné být Goth uvnitř.
Moderní Goth vznikl v 80 letech jako subkutura Punku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti tu ?? Pokud´ se ti tu něc nelíbí, napiš do komentářů.

Ano, paráda
Yes
ujde
normální blog
děsný
hnusnější blog jsem neviděl/a

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama