Godsmack

27. srpna 2008 v 11:12 |  Godsmack
V únoru roku 1995, poté, co byl za bicí na více než 23 let, Sully Erna rozhodla začít novou kapelu. Bylo jen otázkou času, než si uvědomil, co potřeboval k převzetí a vystoupit z za kit pro přední kapely sám.

Jeden rok a pár člen změny později Godsmack se narodil. Sully Erna, Robbie Merrill Rombola narazila na studio a zaznamenávají své první CD s názvem Vše likvidaci.Jsou to udělal více než jeden víkend za mizerný dvacet šest-set dolarů.
V průběhu příštích dvou let, kapela hraje v celé Boston scéně se bubeník Joe Darco a začali vydělávat na silnou pověst, že se jedná o skvělé živé kapely. Hluku, které dosáhly v oblasti Nové Anglie vytvořena k lavinovému efektu, jako žádná jiná.
Godsmack začalo tažení ve větší a větší publikum na jejich živých koncertů. Jejich CD začal kolují po ulicích Bostonu a nakonec přistáli v rukou a DJ naWAAF, je Boston rozhlasové stanice. WAAF put "Keep Away" do těžké rotace, a to rychle, prudce stoupla na # 1 v místě nádražíNewbury komiksy, nové Anglie záznam uložit řetězce dohodla, že bude prodávat CD na sklad a práce pokračovaly. Krátce po úspěchu "Keep Away" Godsmack šel zpátky do studia a zaznamenaná jediné s názvem "Cokoliv", který se stal novou místní oblíbené na WAAF. It took off in the blink of an eye and the race was on. Trvalo volno v mrknutí oka a závod byl on.
V důsledku jednotné dělá tak dobře, Godsmack CD začal prodej stovky výtisků týdně, a brzy vyřešené na více než jeden tisíc výtisků týdně, a stane se druhou nejprodávanější CD v tomto řetězci prodejen. Godsmack Live ukazuje začala prodávat v celém New England, který na oplátku vytvořili více žádostí o jejich hudbu v místní rozhlasové stanice a více CD prodeje. On na to a šel až do léta roku 1998, kdy republika/univerzální urychlit a podepsala kapela na své etiketě.
Joe Darco byl brzy nahrazen Tommy Stewart, All likvidaci byl znovu-zvládnutou a umělecká díla byla změněna. Hotový samo-debutové CD s názvem Godsmack narazila na policích 6 týdnů později.
Pásky silné živých představení, ve spojení s vysokou rekordních prodejů a stále větší počet fanoušků, vykládat jim čas sloty na Ozzfest 1999 a 2000, evropské turné s Black Sabbath a vzhled Woodstock v roce 1999.Toto album je název tracku dominuje rockové rádio a zlomil graf záznamy v celém roce 2000 a 2001. The CD's instrumental track "Vampires" earned the band its first Grammy nomination. Na CD je instrumentální stopu "Vampires" Získali kapela své první nominaci Grammy. Godsmack turné Probuď se prodávají v arénách a venkovní místě konání celostátní.Dali své fanoušky své peníze, třeba s gotickou fázi, video a pyro; spoustu pyro!
V roce 2002, Sully byl požádán, aby A & R soundtrack k návrhu picture Scorpion King, třetí splátka ve Mumie příběhem. Píseň Godsmack napsal / a proveden žil až do jejího názvu: "I Stand Alone" se stal č. 1 v jediném Rock Radio a nejvíce hraje Aktivní Rock píseň v roce 2002 po dobu 14 týdnů rovně.
Po výdajů za čtyři roky provozu na pozemních komunikacích se kapela rozhodla pro pauzu před okruhu zpět do studia. Bylo to během přestávky, že Shannon Larkin, přítel Sully na dobu 15 let, dříve na Wrathchild Americe, Amen a Ugly Kid Joe, byl požádán, aby nahradil Tommy Stewart.
Nové vedení v čele až do Miami psát a záznam kapely třetí CD. Anonymní byla vydána v dubnu roku 2003 a stal # 1 prodejní rekord v Americe na to týden. Anonymní také přinesl další turné, které trvalo 23 měsíců silnou inlcuding další dvě Grammy nominací na "Stand Alone I" a 11 měsíců mezinárodní scéně turné s králové z kovu, Metallica!
V březnu roku 2004, Godsmack uvolní své první akustické EP, The Other Side, která obsahovala novou verzí předchozích hitů jako "Mějte Away", "Re-Sbližovat" a strašení nová verze námořnictva v náboru píseň: "Probuď se!"
Godsmack obsazena v odletem z velké scéně se Metallica s intimní vyprávění akustické ukazuje, přičemž jejich fanoušky vysvětlení za název "The Other Side".
S bohatou sametové závěsy, kamenné gargoyles a smyčce na vánoční světla svítící divadel po celé zemi, fanoušci měli zcela novou zkušenost skutečné talenty z této unikátní čtveřice. Stripped dolů na nic, Godsmack nadále realizovat jeden z nejlepších akustických výkonů naší doby.
Godsmack skončil 2004, a dvě CD cyklů, a to s nostalgické silvestrovský večer představení v Hard Rock Café v Orlando Florida. Během této neuvěřitelné tři hodiny výkonu, Godsmack válcované prostřednictvím téměř každé písně ve svém katalogu, stejně jako několik dobře známých písní pokrytí.
Zdroj : ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama